Nejnovější recenze ze sekce Badmintonové výplety

Přidáno: 8. dubna 2015

Zakoupeno v Sportega.cz

prověřený výplet s dlouhou životností a pěkným zvukem

Přidáno: 25. března 2015

• dobrá cena,
  • velmi dobrá životnost,

tento výplet mám poprvé, hraju s ním již 3 měsíce a stále drží, vypleten na 10,5 kg,

Přidáno: 2. března 2015

Zakoupeno v Sportega.cz

Super hra, lepší než původní. Doporučuji. Vypleteno na 11 kg.

Yonex BG 80 10m

Yonex BG 80 10m

Přidáno: 23. srpna 2014

• Osvědčená kvalita

rozhodně doporučuju

Přidáno: 29. května 2014

• Tak tento výplet jsem vyměnil ve všech svých raketách od firmy Carlton(7 ks),ve kterých jsem celou dobu používal výplety bud originál od výrobce rakety,nebo japonské Yonexy.Tento včak nemá a ani nemůže mít přímou konkurenci!Výrobce ho vyrábí ve své továrně v USA,a ne v nějaké filiálce bůhví kde.Drží napnutí po celou dobu životnosti,životnost je tak asi o 25% vyšší než u konkurence.Pokud je napnut na vyšší váhu,zní krásně,dalo by se s nadsázkou i napsat že je to hudební struna!
  • Nemá žádná proti!Ani mít nemůže!Je prostě úplně dokonalý!Dokonalý ve své kvalitě,zpracování,zabalení!

Velmi kvalitní výplet,který směle nahradí tu konkurenci okolo nás.Lepší je i v tom,že pokud si chcete namalovat logo na vypletenou raketu,tak na tomhle výpletu to logo opravdu drží,z ostatních se mi prostě oloupalo,ohrálo!Nekoupil jsem ho jednotlivě,ale v balení po 200 metrech,vyjde to opravdu laciněji,šikovný vyplétač vám ve finále i délku struny prodlouží,z těch 200 metrů,což odpovídá vypletení dvaceti raket,vám dokáže vyplést 22raket!Výplet drží své napětí i zvuk po celou dobu napletení,a opravdu hned tak nepraskne!Vřele doporučuji,a doporučuji nakupovat u přímého dodejce www.dufeksport.eu!

Přidáno: 28. května 2014

Zakoupeno v Sportega.cz

super výplet pro přesnější údery

Yonex Micron NBG 95 Nanogy 10m

Yonex Nanogy 98 10m

Ověřený zákazník tenshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2014

Zakoupeno v tenshop.cz

relativně trvanlivý výplet s dobrou repulsní charakteristikou

Head Super Power 10m

Head Super Power 10m

Přidáno: 13. ledna 2014

Zakoupeno v Sportega.cz

• Za málo peněz,poměrně hodně muziky,Spokojenost.

Za málo peněz,poměrně hodně muziky,Spokojenost :)

Přidáno: 23. prosince 2013

(naposledy upraveno 23. prosince 2013)

• Pro hovoří několik aspektů.Výroba přímo v Japonsku,možnost max.napnutí,žlutá barva,úžasný zvuk při odehrání úderu.
  • Nemá žádné proti,snad jen u některých prodejců vyšší cena.

Doporučuji všem kteří vyžadují od výpletu trvanlivost,dobrý zvuk.Při hře vás povede úderem který jste měli v úmyslu zahrát,je ale i též dost nekompromisní k vámi vytvořeným chybám.Chtěl jsem původně volit bílou barvu výpletu,ale pak jsem záměrně zvolil barvu žlutou,výrazně kontrastuje s barvou mé rakety a krásně vyniká namalované logo firmy Carlton.Až mi praskne výplet v jediné,zato velice kvalitní raketě od firmy Yonex kterou vlastním-ArcSaber 100 LTD,určitě si ho tam taky nechám naplést,i když v případě barevného ladění tohoto modelu rakety budu volit klasickou bílou barvu.Doporučuji nechat naplést na vyšší váhové napnutí,docílíte tím ten opravdu úžasný zvuk odehraných úderů,který je tak typický pro tento typ výpletu,a nemusíte se bát ani toho,že by výplet měl menší životnost v důsledku vyššího napnutí.

Ashaway Zymax 67 10m

Ashaway Zymax 67 10m

Přidáno: 22. prosince 2013

• Kvalitní výplet od exluzivního amerického výrobce,číslo 1.ve světě výpletů at už na badminton,tenis.Pro jeho volbu hovoří nejen množství produkce,ale hlavně 185 letá tradice a historie firmy,a v neposlední řadě i to,že své výrobky vyrábí opravdu ve státech a ne někde bůhví kde.
  • Nemá žádné mínusy,snad jen nenabízí tolik barevných odstínů jako konkurence,ale přesto si myslí že vybrat by si dokázal každý.

Výplet je kvalitní nejen svou barvou,ale i zvukem při odehraném úderu.Přijde mi doba po kterou výplet nepraskne a drží napětí strun jiná,delší než u konkurence.V jedné raketě ho mám skoro rok a opravdu drží a ani kvalita hry moc nepolevila.Doporučuji každému,kdo hledá a chce mít ve své raketě něco jiného než jeho okolí.Něco vyjimečné,něco co vás chytí za srdce.Exluzivní výplet,nejen do exluzivních modelů raket na badminton.Jeho další kladná vlastnost je v tom,že když si naněj necháte namalovat logo firmy,která vaši raketu vyrábí,skoro se neodírá,což se třeba o japonské konkurenci říct nedá.Doporučuji nejen kvalitou svého provedení ale většinou i cenou,není vždy potřeba za exkluzivitu platit horentní sumy.

Ověřený zákazník deeplove.cz Ověřený zákazník

• nemá žádné mínus

Dokonalost sama

Přidáno: 17. října 2013

Zakoupeno v Sportega.cz

• Asi nejlepší výplet od Victoru, snese vyšší napětí a nepraská.
  • Kontrola by mohla být lepší, ztrácí napětí - ovšem ne tak rychle jako VS 850.

Za tu cenu dobrý výplet.

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2013

Zakoupeno v Inter-Store.cz

• Levný.
  • Dlouhá doba dodání.

Badmintonový výplet pro rekreační hraní dětí v zavedených kamenných obchodech vůbec nevedli.

Přidáno: 27. června 2013

Zakoupeno v Sportega.cz

Kvalitní,pevný výplet,jsem s ním spokojen

Yonex BG 65 Ti 10m

Yonex BG 65 Ti 10m

Přidáno: 3. března 2013

zatím drží...

Ověřený zákazník 360s Ověřený zákazník

Přidáno: 25. února 2013

Zakoupeno v 360s

ověřen v praxi a zatím spokojenost

Přidáno: 23. listopadu 2012

• výborná ovladatelnost
  • menší trvanlivost

Super kvalitní výplet.

Yonex Micron BG80 200m

Yonex Micron BG80 200m

Přidáno: 12. dubna 2012

• Jeden z nejkvalitnějších výpletů na trhu

Velice slušná výdrž výrobku i jeho vlastnosti z něj dělají jeden z nejlepších výpletů...

Zobrazuji 41 - 60 ze 64 recenzí 1 2 [ 3 ] 4